Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 1 од 5
FLIR TG267
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 160x120, 70mK, 2.4", IP54.

35.550 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR TG165-X
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 80x60, 70mK, 2.4", IP54.

33.982 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG297
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 160x120, 70mK, 2.4", IP54.

87.157 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 80LTF02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Xi 80LT F02
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 80 x 80, 80°, USB2.0, IP67
73.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Xi 40LT F20
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
153.106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE LENS/WIDE2
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Широкоаголна Леќа, Fluke Ti400, Fluke Ti300, Fluke Ti200
145.566 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 400O29T9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Pi 400 O29 T900
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Напредна Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
301.522 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Xi 40LT F08
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
153.106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Xi 40LT F13
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
153.106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 40LTF20C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Xi 40LT F20CFK
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
162.528 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 450O29T9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS Pi 450 O29 T900
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Напредна Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
370.224 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T530
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:650 °C, <0.03 °C, 24 °, 4"
835.975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR GF320
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, LCD, -20:350 °C
Повеќе
Побарајте понуда...
FLUKE Ti480PRO 9
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:1000 °C, <0.05 °C, 34x24 °, 3.5", IP54
934.847 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T540
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 464x348, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24 °, 4"
1.221.284 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.