Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 2 од 4
FLIR T1030SC
Брзо инфо
(0)
"Инфрацрвена Камера, Touchscreen, 4.3"", -40:2000 °C"
Повеќе
Побарајте понуда...
OPTR.Xi 80LTF05
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 80 x 80, 30°, USB2.0, IP67
73.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 80LTF03
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 80 x 80, 55°, USB2.0, IP67
73.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 80LTF13
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 80 x 80, 12°, USB2.0, IP67
73.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E5-XT
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:400 °C, <0.1 °C, 45x34 °, 3", IP54
120.391 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E8-XT
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:550 °C, <0.05 °C, 45x34 °, 3", IP54
274.099 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E6-XT
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 240x180, -20:550 °C, <0.06 °C, 45x34 °, 3", IP54
178.551 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE PTi120
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Џебна, 120x90, -20:150 °C, <0.06 °C, 50x38 °, 3.5", IP54
73.780 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5605
Инфрацрвена Камера, 60x60, -20:300 °C, <0.3 °C, 20x20 °, 2.4"
23.344 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TiS60+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:400 °C, <0.045 °C, 34.1x25.6 °, 3.5", IP54
316.722 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TiS20+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 120x90, -20:150 °C, <0.06 °C, 50x38 °, 3.5", IP54
124.711 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FOTRIC 226B
Брзо инфо
(1)
Инфрацрвена Камера, Детекција Телесна Температура, со Софтвер
277.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5615
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5615
Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:550 °C, <0.04 °C, 37x50 °, 2.4"
36.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5620
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5620
Инфрацрвена Камера, 384x288, -20:550 °C, <0.04 °C, 37x28.5 °, 3.4"
215.464 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR C5
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Џебна, 160x120, -20:400 °C, <0.07 °C, 54X42 °, 3.5"
62.231 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.