Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 3 од 4
OPTR.Xi 40LTF05
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
153.106 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR C3X
Брзо инфо
(0)
Infrared Camera, Thermal Imager, Compac, 128x96, -20:300 °C, <0.07 °C, 71X56 °, 3.5"""
47.276 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR E54
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:650 °C, <0.04 °C, 24x18 °, 4", IP54

427.807 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR E76
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:650 °C, <0.03 °C, 24x18 °, 4", IP54

612.539 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E86
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 464x348, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24x18 °, 4", IP54

821.915 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E96
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24x18 °, 4", IP54

915.945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T840 24°
Брзо инфо
(0)
"Инфрацрвена Камера, 4"", 464x348, 30mK, 24x18 °, IP54"
1.483.003 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF20
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67, 18x12°
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF13
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF08
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF06
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 640O33
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, , 640 x 480, 40mK, USB2.0, IP67
494.359 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 640O60
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, , 640 x 480, 40mK, USB2.0, IP67
494.359 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 1MLOF25
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 764x480, 1M, USB2.0, IP67
229.004 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR ONE PRO-IOS
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Смартфон IOS, 160x120, 70mK
37.305 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.