Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 4 од 4
FLIR ONE PRO-USB
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Смартфон Android OS, 160x120, 70mK, USB-C
37.305 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR T865 24°
Брзо инфо
(0)
"Инфрацрвена Камера, 4"", 640x480, 30mK, 24x18 °, IP54"
2.217.271 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T1020 28°
Брзо инфо
(0)
"Инфрацрвена Камера, 4.3"", 1024x768, 20mK, 28x21 °, IP54"
2.886.109 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5610B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 B

Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:400 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4", USB.

34.997 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR E52
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 240x180, -20:550 °C, <0.05 °C, 24x18 °, 4", IP54

344.722 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UTi80P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UTi80P

Инфрацрвена Камера, Џебна, 80x60, -10:400°C, <0.15°C, 51°, 2.4"

22.209 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE TiS55+
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 256x192, -20:550 °C, <0.04 °C, 28x20 °, 3.5", IP54

237.708 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.