Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 1 од 4
FLIR TG267
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера, 160x120, 70mK, 2.4", IP54.

37.305 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OPTR.Xi 40LTF05
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 382 x 288, USB2.0, IP67
153.106 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLIR E96
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24x18 °, 4", IP54

835.975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF20
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67, 18x12°
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF13
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 41LTF06
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 384 x 240, USB2.0, Ethernet, IP67
178.115 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 640O33
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, , 640 x 480, 40mK, USB2.0, IP67
494.359 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR ONE PRO-USB
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Смартфон Android OS, 160x120, 70mK, USB-C
33.982 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE TiS55+
Брзо инфо
(0)

Инфрацрвена Камера, 256x192, -20:550 °C, <0.04 °C, 28x20 °, 3.5", IP54

224.248 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE LENS/WIDE2
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Широкоаголна Леќа, Fluke Ti400, Fluke Ti300, Fluke Ti200
128.201 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE RSE600 9Hz
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 320 x 240, IP67
1.318.556 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Xi 80LTF05
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера PCB, Монтажна, 80 x 80, 30°, USB2.0, IP67
73.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR AX8
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Мониторинг Систем, Процесна IR Камера, Монтажна, 80x60, Ethernet, IP67
78.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TiS60+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:400 °C, <0.045 °C, 34.1x25.6 °, 3.5", IP54
298.775 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FOTRIC 226B
Брзо инфо
(1)
Инфрацрвена Камера, Детекција Телесна Температура, со Софтвер
277.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.