Вградливи инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 9
CIR-M71231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 30A/60mV
Струен Шант, 30 A/60 mV
3.151 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71236
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 100A/60mV
Струен Шант, 100 A/60 mV
3.151 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M7123G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH 1000A/60mV
Струен Шант, 1000 A/60 mV
10.417 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEWE-SH150A
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 150 A/60 mV
3.074 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAN.UMG20CM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1401625
20 Канален Мерач на Електрични Параметри, RCM
94.437 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FUJ-SH10A
Брзо инфо
(0)

Current Shunt, 10 A/50 mV, Class 1.

1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON GSM-840
Брзо инфо
(0)
GSM Контролер, 8 / 4, Аларм
36.559 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SD-60-DC-5A
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-5 ADC, 60x60
447 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SD-60-DC-10A
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-10 ADC, 60x60
520 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30A-AC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-30 VAC, 71x60
1.787 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30A-DC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-30 ADC, 71x60
2.095 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 10A-AC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-10 AAC, 71x60
1.787 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-670-DC-10A
Брзо инфо
(0)

DC Амперметар, Аналоген, 0-10, АDC, 71x60

2.218 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670-DC-3A
Брзо инфо
(0)

DC Амперметар, Аналоген, 0-3, АDC, 71x60

2.218 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-45-DC-20MA
Брзо инфо
(0)

DC Амперметар, Аналоген, 0-20, mADC, 45x45

2.156 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.