Лабораториска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 2 од 13
INSTEK PEL-504
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PEL-504-80-70

Електронско оптоварување, мерач на моќност, DC, 0-80V, 0-70A, 350W.

121.449 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TEK-TCPA300
Брзо инфо
(0)

Засилувач за AC/DC струјна сонда за осцилоскоп, 100MHz

215.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2705
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2705
Индуктивна Декада за Подрачје, 1H
21.493 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P3270
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3270
Индуктивна Декада со Вртливи Преклопници, 10H
17.528 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 124B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 40 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
258.396 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 123B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 20 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
223.085 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2405
Капацитивна Декада за Вредности, 100pF-100nF
20.121 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3275
Капацитивна Декада со Вртливи Преклопници, 10uF
16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ALS160-4A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALS 160-4A

Аналитичка вага, 0.16kg, 80mm, d=0.1mg.

126.529 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ALJ500-4A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALJ 500-4A

Аналитичка вага, 0.51kg, 80mm, d=0.1mg.

206.971 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PWS8000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PWS 8000-1

Аналитичка вага, 8.2kg, 190mm, d=0.1gr, IP65.

96.363 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PLS1200-3A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLS 1200-3A

Аналитичка вага, 1.2kg, d=0.001gr, 110mm.

114.797 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ALS250-4A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALS 250-4A

Аналитичка вага, 0.25kg, 80mm, d=0.1mg.

130.718 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ADJ200-4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ADJ 200-4

Аналитичка вага, 0.22kg, 90mm, d=0.1mg.
 

89.659 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PWS3000-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PWS 3000-1

Аналитичка вага, 3.2kg, 140mm, d=0.1gr, IP65.

85.470 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.