Лабораториска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 3 од 13
KERN ADB200-4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ADB 200-4

Аналитичка вага, 0,22kg, 90mm, d=0,1mg.

76.252 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN ADB600-C3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ADB 600-C3

Аналитичка вага, 0.12kg, 90mm, d=0.1mg.

67.873 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PWS800-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PWS 800-2

Аналитичка вага, 0,82kg, 140mm, d=0.1gr, IP65.

93.849 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PLS720-3A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLS 720-3A

Аналитичка вага, 0,72kg, d=0.001gr, 110mm.

112.284 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KERN PLJ720-3A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PLJ 720-3A

Аналитичка вага, 0.72kg, d=0.001gr, 110mm.

124.853 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8255A
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
60.595 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8351
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8351
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
39.160 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4090
Лабораториски Mултиметар, 4.5 Цифри, True-RMS, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба, Батериско Напојување
21.882 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, LAN, USB.

90.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

105.031 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9060GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9060GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

93.901 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDM3055
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.

40.574 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDM3065X
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.
 

59.607 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SDM3045X
Брзо инфо
(0)

Лабораториски Mултиметар, 4.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба.

31.923 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2860
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2860
Лабораториски Бројач на Фреквенција до 2.7GH, со Батериско Напојување
27.643 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.