Лабораториска Мерна Опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 13
INSTEK LCR-6200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-6200
LCR Метар, Променлива Тест Фреквенција, Лабораториска Употреба
213.524 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT603
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT603
LCR Метар, 9V
2.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
YOKOGAWA WT310E
Брзо инфо
(0)
Дигитален Мерач на Моќност, Комапктен
230.080 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2705
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2705
Тестер на Мали Отпорности, Милиомметар, Дигитален
9.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3309BT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3309 BT
Тестер на Сигурност на Електрични Уреди, Bluetooth
66.180 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3360F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3360F

Тестер на Сигурност на Електрични Уреди, PAT тестер.

165.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG3021X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 2.1GHz, 0.01Hz, 5".

166.763 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG3032X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 3,2GHz, 0.01Hz, 5".

291.897 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG5040X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 4GHz, 0.01Hz, 5".

419.137 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SSG5060X
Брзо инфо
(0)

RF сигнал генератор, 9kHz - 6GHz, 0.01Hz, 5".

574.959 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-08A
Додаток за LCR Метар, Instek
20.198 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-07
Додаток за LCR Метар, Instek, Алигатор Штипки, Крокодилки
8.272 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-06B
Додаток за LCR Метар, Instek
11.446 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 320-KEL102
Брзо инфо
(0)

Програмабилен Електронски DC Товар, 120V, 30A, 150 W, RND Lab.

22.488 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 320-KEL103
Брзо инфо
(0)

Електронски DC Товар, 120V, 30A, 300 W, RND Lab.

24.582 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.