Термометри

Производи на страна:
Страна 1 од 3
TECPEL DTM307B
Брзо инфо
(0)

Двоканален термометар за К-тип на сонди.

5.525 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 561
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен / Контактен, -40:550 °C, Fluke
15.267 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 568
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен / Контактен, -40:800 °C, Fluke
53.216 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON TM-969
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен / Контактен, 1000 C, Lutron
16.985 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 62MAX
Брзо инфо
(1)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, -30:500 °C, Fluke
9.306 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 62MAX+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, -40:650 °C, Fluke
10.760 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH 42510A
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, 50:800 C, Extech
8.740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CSL LTSF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OPTRIS CSlaser LT SF
IR Температурен Сензор, Двоен Ласер, -30°C до 1000°C, Нерѓосувачки Челик, M48x1.5
42.391 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 572-2
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен / Контактен, -30:900 °C, Fluke
62.958 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 42512
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -50:1000 C, Extech
12.826 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4945
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4945
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -50:380 C, Peaktech
3.138 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 64MAX
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен,-30:600 C, Fluke
13.740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG56
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен / Контактен, -30:650 °C, Flir
17.837 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG54
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен -30:650 °C, Flir
13.164 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4955
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4955
Инфрацрвен Термометар, Термовизиска Камера, Бесконтактен / Контактен, -50:2200 °C
28.458 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.