Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Термометри

Производи на страна:
Страна 1 од 3
TECPEL DTM307B
Брзо инфо
(0)

Двоканален термометар за К-тип на сонди.

4.798 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 62MAX
Брзо инфо
(1)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, -30:500 °C, Fluke
8.433 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG56
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен / Контактен, -30:650 °C, Flir
16.124 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4960
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4960
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, USB Интерфејс, -50:1200°C
15.270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM DT-8806S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DT-8806S Infrared Thermometer
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, Body 32 °C - 42.5 °C, Surface 0 °C - 60 °C
3.729 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P4950
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4950
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, -50:850°C
6.947 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CEM DT-8806H
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, Body 32 °C - 42.5 °C, Surface 0 °C - 60 °C
4.715 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS6522B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6522B

Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -20:500°C.

1.385 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 568
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен / Контактен, -40:800 °C, Fluke
46.819 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON TM-969
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен / Контактен, 1000 C, Lutron
16.568 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 62MAX+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен, -40:650 °C, Fluke
9.742 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 42510A
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, 50:800 C, Extech
8.081 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4945
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4945
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен, -50:380 C, Peaktech
3.122 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 64MAX
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Безконтактен,-30:600 C, Fluke
12.504 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR TG54
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Термометар, Бесконтактен -30:650 °C, Flir
11.840 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.