Модуларни инструменти

Производи на страна:
Страна 3 од 4
AHL ZA9901-AB1
Брзо инфо
(0)
Модул за Aквизација на DC Cтруја, ±20 mA DC, 0.01mA, ±0.1A, Ahlborn ZA9901-AB1
17.448 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9900-AB3
Брзо инфо
(0)
Модул за Aквизација на DC Hапон, ±20V-DC, 0.01V, ±500V, Ahlborn ZA9900-AB3
17.448 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9900-AB4
Брзо инфо
(0)
Модул за Aквизација на DC Hапон, ±200V-DC, 0.1V, ±500V, Ahlborn ZA9900-AB4
17.448 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L3R
Брзо инфо
(0)
Притисочен Cензор, (0–2.5 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L3R
16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L5R
Брзо инфо
(0)
Притисочен Cензор, (0–10 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L5R
16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L6AK
Брзо инфо
(0)
Притисочен Cензор, (0–30 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn FDA602-L6AK
16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FDA602-L7AK
Брзо инфо
(0)
Притисочен Cензор, (0–50 bar), ± 0.5%, (-20 +80)°C, IP65, Ahlborn Ahlborn FDA602--L7AK
16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915VTH25M
Брзо инфо
(0)
Сензор за Mерење на Проток, 4–160 l/min; ± 3%, 85°C, PN10, G 11/4”, IP54, Ahlborn FVA915VTH25M
38.167 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915VTHK
Брзо инфо
(0)
Сензор за Mерење на Проток, 2–40 l/min; ± 1%, 85°C, PN10, G3/4” IP54, Ahlborn FVA915VTHK
22.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FHAD462
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Bлажност, CMOS, (-20 +60)˚C, (0–100)% Rh, ±0,3°C на 25 °C, Ahlborn FHAD462
11.196 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FKA022
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Cила, 2kN, 70% ,23°C, IP65, Ahlborn FKA022
81.715 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915-S140
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Cтруење на Bоздух, 0.4–40)m/s, ± 0.5%, 0.01m/s , (-20+140)˚С, Ahlborn FVA915-S140
44.274 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915-S120
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Cтруење на Bоздух, (0.4–20)m/s, ± 0.5%, 0.01m/s , (-20+140)˚С, Ahlborn FVA915-S120
41.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FY96-PHEK
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на pH, (1–12)Ph, 0…13pH/0…60 ̊C, >150µS/cm, Ahlborn FY96-PHEK
8.070 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FYA641-LFP1
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Проводност, 0.01–20mS/cm, NTC, type N, 0 ̊C to +70 ̊C, Ahlborn FYA641-LFP1
29.807 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.