Конектор за NTC Сензор

AHL ZA9040-FS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Ahlborn
Код од Произв.: ZA9040FS
Конектор за NTC Сензор, Ntc, N Tип, (-50 +125)°C, 0.01К, Ahlborn ZA9040-FS
2.408 ден
(вклучено ДДВ): 367,32 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Ahlborn ZA9040-FS ALMEMO® влезен конектор за Ntc сензори.
.
Технички карактеристики:

  • Модел: Ntc, N тип
  • Мерен опсег: (-50 +125)°C
  • Резолуција: 0.01К

 

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.