Модуларни инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 2
AHL MA2450-1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24501L
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 35 Мерни Опсези, A/D Конвертор
15.731 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24902A
Mерен Инструмент, Компактен, 4 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
31.703 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2890-9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA28909
Мерен Инструмент, Логер, 32 Канали, USB, RS232
170.949 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL MA2490-1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA24901L
Mерен Инструмент, Компактен, 8 Канали, 65 Мерни Опсези, A/D Конвертор
21.670 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1945-DK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1945DK
Ethernet Приклучен Кабел, RJ45(10/100base-T)-ALMEMO® конекција, 1.5m length
22.874 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FTA05L0050H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FTA05L0050H
Tемпературна Cонда, K-тип, NiCr-Ni, class 1, (-200 +500)°С, 0.8s
12.621 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA614
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FVA614
Meтео Cонда за Hасока на Bетер, (0–360)˚, ±5˚, (-30+70)˚C, Ahlborn FVA614
80.160 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FNA124L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FNA124L0100H
Tемпературна Cонда, NTC, (-20 +100)°С, 10s, Ahlborn FNA124L0100H
14.497 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FPA106L0100H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FPA106L0100H
Tемпературна Cонда, PT100, Класа B, Убодна, (70 +500)°С, 0.8s, AHL FPA106L0100H
14.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1312NA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1312NA11
Адаптер за Hапојување за ALMEMO, 220V-AC, 12V-DC, 200mA, Ahlborn ZA1312NA1
6.737 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9601-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9601FS1
Конектор за DC mA, 32mA DC, 1µA, ±0.1%, Ahlborn ZA9601-FS1
2.729 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS0
Конектор за DC, mV, 55mV-DC, (-10 +55)°C, 2.5V, Ahlborn ZA9000-FS0
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS3
Конектор за DC Напон, 2.6V-DC, ±0.1%, (-2.6 до +2.6)°C, 0.1mV, Ahlborn ZA9000-FS3
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9400-FSJ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9400FSJ
Конектор за J-тип на Сонда на ALMEMO, Fe-CuNi, J-Тип, (-200 +1000)°C, 0.1K, Ahlborn ZA9400-FSJ
3.531 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9040-FS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9040FS
Конектор за NTC Сензор, Ntc, N Tип, (-50 +125)°C, 0.01К, Ahlborn ZA9040-FS
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.