Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Опрема за калибрација на температура

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE 7320
Брзо инфо
(0)
Калибрациска Температурна Када, Компактна, -20-150 °C, Fluke
814.819 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 6330
Брзо инфо
(0)
Калибрациска Температурна Када, Компактна, 35-300 °C, Fluke
619.402 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 5626-12A
Брзо инфо
(0)
Референтна Температурна Сонда, -200-661 °C, Fluke
238.351 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 1529-R
Брзо инфо
(0)
Референтен Термометар, 4-Канален, PRT, Fluke
499.011 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 9142-EP
Брзо инфо
(0)
Калибрациска Температурна Када, Преносна, -25-150 °C, Fluke
705.770 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 9144-EP
Брзо инфо
(0)
Калибрациска Температурна Када, Преносна, 50-600 °C, Fluke
674.363 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADT 875-660
Брзо инфо
(0)
Процесна Температурна Када, Калибратор на Температурна Сонда / Процесни Претворувачи, 33 °C - 660 °C
568.348 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.