Skip Navigation Links.

Bluetooth Адаптер

METREL A-1436PS2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Metrel
Код од Произв.: A 1436 PS2

Адаптер, Екстерен Bluetooth Адаптер, METREL A-1436PS2.

6.345 ден
(вклучено ДДВ): 967,88 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

METREL A-1436PS2 е Bluetooth адаптер за безжично поврзување помеѓу мерните инструменти на Metrel и мобилен телефон, таблет или компјутер.

 

 

Компатибилен со:

  • MI 3108 EurotestPV
  • MI 3109 EurotestPV
  • MI 3100 EurotestEASI
  • MI 3309 BT DeltaGT
  • MI 3311 GammaGT
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.