Поради годишни одмори, работно време на продавниците во август е од 09:00-17:00

Модул за анализатор на моќност

JAN.UMG806-EC1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
JANITZA
Код од Произв.: 1402016

Модул за надградба, Ethernet, SNMP.

6.688 ден
(вклучено ДДВ): 1.020,2 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Janitza UMG806-EC1 е модул за надградба на анализаторот UMG806 со Ethernet комуникација и SMMP протокол.

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.