Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Осцилоскопи

Производи на страна:
Страна 1 од 4
TEK-TCPA300
Брзо инфо
(0)

Засилувач за AC/DC струјна сонда за осцилоскоп, 100MHz

215.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-102
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, 2 x 100 Mhz, IP51, 600V CAT IV, 6.0 LCD, Fluke
324.615 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-502
Брзо инфо
(1)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 500 Mhz, IP51, CAT IV 600V, 6.0 '' LCD, Fluke
451.237 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-202
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 200 Mhz, IP51, CAT IV 600V, 6.0 '' LCD, Fluke
366.324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-062
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, 2 x 60 Mhz, IP51, 600V CAT IV, 6.0 LCD, Fluke
263.880 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 123B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 20 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
196.497 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 124B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 40 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
227.571 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-204
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 4 x 200 Mhz, IP51, CAT IV 600V, 6.0 '' LCD, Fluke
418.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-104
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, 4 x 100 Mhz, IP51, 600V CAT IV, 6.0 LCD, Fluke
365.410 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-3152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-3152
Дигитален Осцилоскоп, GDS-3152, 2x 150MHz, 2.5GSPS, GW Instek
116.820 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MDO2202A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDO-2202A
Дигитален Осцилоскоп, MDO2202A, 2x 200MHz, 2GSPS, GW Instek
100.826 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MDO2102AG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDO-2102AG
Дигитален Осцилоскоп, MDO2102AG, 2x 100MHz, 2GSPS, GW Instek
95.220 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-1202B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-1202B

Дигитален Осцилоскоп, GDS-1202B, 2x 200MHz, 1GSPS, GW Instek

37.511 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEK-MSO2012
Брзо инфо
(0)
Дигитален Осцилоскоп, MSO2012, 2x 100MHz, 1GSPS, Tektronix
241.363 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-1074B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-1074B
Дигитален Осцилоскоп, GDS-1074B, 4x 70MHz, 1GSPS, GW Instek
46.662 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.