Преносни

Производи на страна:
Страна 1 од 2
FLUKE 124B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 40 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
258.396 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 123B/S
Брзо инфо
(0)
Oсцилоскоп ,Индустриски, Преносен, Мултиметар, 2 x 20 Mhz, CAT IV 600V, 5.7 '' LCD, Fluke
223.085 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-210
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 100 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
102.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-207
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-207
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 70 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
93.159 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-220
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 200 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
131.577 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-310

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 100 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek

128.526 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-307
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-307
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 70 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
108.328 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-320
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-320
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 200 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
157.711 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UTD1025CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UTD1025CL

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 1 x 25 MHz, 3.5" LCD, 400V AC/DC, 4A AC/DC, UNI-T.

24.295 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UTD1050DL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UTD1050DL

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 50 MHz, 3.5" LCD, 400V AC/DC, 4A AC/DC, UNI-T.

35.772 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UTD1050CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UTD1050CL

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 1 x 50 MHz, 3.5" LCD, 400V AC/DC, 4A AC/DC, UNI-T.

28.021 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UTD1025DL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UTD1025DL

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 25 MHz, 3.5" LCD, 400V AC/DC, 4A AC/DC, UNI-T.

32.045 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SHS1202X
Брзо инфо
(0)

Осцилоскоп, Преносен, Дигитален, 2 x 200 MHz, 5.7 LCD, 1GS/s, 12M, Siglent.

141.736 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG. SHS1102X
Брзо инфо
(0)

Осцилоскоп, Преносен, Дигитален, 2 x 100 MHz, 5.7 LCD, 1GS/s, 12M, Siglent.

116.709 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG.SHS 820X
Брзо инфо
(0)

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 200 MHz, 5.6 LCD, Siglent.

77.775 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.