USB

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PO SCOPE/M1-KIT
Брзо инфо
(0)

Oсцилоскоп за на Компјутер, 1MHz, со спектрален анализатор, логички анализатор, снимач (рекордер), PO SCOPE/M1-KIT.

11.395 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1280
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1280
Oсцилоскоп за на Компјутер, P1280, 2x 60MHz, 250МSPS, PeakTech
26.960 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PICOSCOPE 5244D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301-11-349

Oсцилоскоп за на Компјутер, PicoScope, 2x 200MHz, 1GS/s, USB.

169.428 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1286
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1286

Oсцилоскоп за на Компјутер, P1280, 2x 100MHz, 1GSPS, PeakTech

28.487 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.