Столни мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE 8846A/SU
Брзо инфо
(0)
Лабораториски Mултиметар, Прецизен, 6.5 Цифри, Лабораториска Употреба
125.044 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8255A
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
50.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4000
Лабораториски Mултиметар, 4.75 Цифри, USB, Лабораториска Употреба
29.079 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4090
Лабораториски Mултиметар, 4.5 Цифри, True-RMS, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба, Батериско Напојување
22.175 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 8846A
Брзо инфо
(0)
Лабораториски Mултиметар, Прецизен, 6.5 Цифри, Лабораториска Употреба
109.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 8845A
Брзо инфо
(0)
Лабораториски Mултиметар, Прецизен, 6.5 Цифри, Лабораториска Употреба
83.605 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8351
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8351
Лабораториски Mултиметар, 5.5 Цифри, Лабораториска Употреба, Теренска Употреба
34.242 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.