LCR декади

Производи на страна:
Страна 1 од 1
METREL MA-2705
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2705
Индуктивна Декада за Подрачје, 1H
21.493 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P3270
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3270
Индуктивна Декада со Вртливи Преклопници, 10H
17.528 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2405
Капацитивна Декада за Вредности, 100pF-100nF
20.121 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3275
Капацитивна Декада со Вртливи Преклопници, 10uF
16.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2115S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2115S
Отпорничка Декада, 1MΩ, Резолуција 0,1Ω
17.659 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-2115
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 2115
Отпорничка Декада, 10MΩ, Резолуција 1Ω
16.430 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3265
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3265
Отпорничка Декада со Вртливи Преклопници, 10MΩ
10.756 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.