Мерачи на температура и влага

Производи на страна:
Страна 1 од 4
EXTECH RHT10
Брзо инфо
(0)
Термохигрометар со USB, Термометар, Хигрометар
5.551 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COMET M1140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M1140
Термохигрометар со Етернет и МиниДИН влез, Термометар, Хигрометар
66.411 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET F9000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: F9000
Држач на зид за Логер, Термохигрометар, Термометар, Хигрометар
1.740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RHT20
Брзо инфо
(0)
Термохигрометар, Термометар, Хигрометар
10.152 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COMET S3120E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S3120E
Термохигрометар со Етернет, GSM, USB, Термометар, Хигрометар
12.354 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5180
Термохигрометар со USB, Термометар, Хигрометар
6.873 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COMET U3120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: U3120
Термохигрометар со USB-C, Термометар, Хигрометар
20.610 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SD700
Брзо инфо
(0)
Термохигрометар, Мерач на Притисок, Термометар, Хигрометар
22.608 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET G0241
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0241
Снимач на Температура со Принтер, Двоканален, x2 Бинарни Влезови, -90 to +260 °C, Термометар
50.839 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET G0221E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0221E
Снимач на Температура со Принтер, Двоканален, -90 to +260 °C, Термометар
48.915 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH TH10
Брзо инфо
(0)
Снимач на Температура, USB, Термометар
4.360 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COMET M1200E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M1200E
Снимач на Температура, Четириканален, K/J/S/B/T/N Сонда, Термометар
38.290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET MS6D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6D
Универзален Снимач, Мониторинг, 16-канали, Температура, Влага, Притисок, CO2, V, I, Импулс, …
93.892 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH MO290
Брзо инфо
(0)
Тестер, Влага, Температура, Дрво, Бетон
33.319 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON MS-7003
Брзо инфо
(0)
Тестер, Влага, Температура, Дрво, Бетон
11.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.