Мерачи на бучава

Производи на страна:
Страна 1 од 1
TECPEL DSL-336
Брзо инфо
(0)
Калибратор за Бучава, DSL-336, 94dB, 114dB, Tecpel
17.448 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SC-942
Брзо инфо
(0)
Калибратор за Бучава, SC-942, 94dB, 114dB, Lutron
17.691 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8010
Калибратор за Бучава, P8010, 94dB, 114dB, PeakTech
10.682 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH 407760
Брзо инфо
(0)
Снимач на Бучава, USB, 30 - 130 dB
17.484 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SDL600
Брзо инфо
(0)
Снимач на Бучава, 30 - 130 dB
42.899 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SL-4012
Брзо инфо
(0)
Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB, RS232
15.424 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SB-01
Брзо инфо
(0)
Ветробран за Микрофон
499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5175
Мерач на Ниво на Звук, 40 - 130 dB
2.724 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8005
Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB
14.467 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH SL400
Брзо инфо
(0)
Личен Дозиметар за Бучава, 30 - 140 dB, 20Hz - 8kHz
56.874 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT352
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 352

Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB.

8.872 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.