Класа 2

Производи на страна:
Страна 1 од 1
EXTECH 407760
Брзо инфо
(0)
Снимач на Бучава, USB, 30 - 130 dB
16.975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SDL600
Брзо инфо
(0)
Снимач на Бучава, 30 - 130 dB
41.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SL400
Брзо инфо
(0)
Личен Дозиметар за Бучава, 30 - 140 dB, 20Hz - 8kHz
55.217 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SL-4012
Брзо инфо
(0)
Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB, RS232
14.201 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SB-01
Брзо инфо
(0)
Ветробран за Микрофон
499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT352
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 352

Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB.

8.872 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5175
Мерач на Ниво на Звук, 40 - 130 dB
2.600 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8005
Мерач на Ниво на Звук, 30 - 130 dB
13.736 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.