Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Мерачи на квалитет на амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PKT-P8103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8103
Мерач на Околина, -10 to 50 °C, 200000 lux
10.351 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.