Мерачи на гас во амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE CO-220
Брзо инфо
(0)
Мерач на Јаглерод Моноксид, CO, 1000 ppm
66.551 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-GD100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTG10CWT
Детектор на Гас, Propan, Butan
1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T5540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T5540
Детектор на Гас, CO2, Ethernet, 2000ppm
30.438 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH CO250
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 5000 ppm, -10 to 60 °C, 0 - 99.9 % Rh
32.684 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T6540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T6540
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 2000ppm, -30 to 80 °C, 5 - 95 % Rh
40.171 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH CO240
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 9999 ppm, -10 to 50 °C, 0 - 90 % Rh
21.651 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 400GD
Брзо инфо
(0)

Мултифукционален Детектор на Гас, детектор на истекување, CH4, C3H8, CO2, CO, CFC.

Повеќе
Побарајте понуда...
COMET H6520
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H6520
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 2000ppm, -30 to 80 °C, 0 - 100 % Rh
47.518 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH FG100
Брзо инфо
(0)

Детектор на Гас, Liquefied Natural Gas (LNG) и Liquefied Propane Gas (LPG) од 500 до 6500 PPM.

5.308 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MRU 500GD
Брзо инфо
(0)

Мултифукционален Детектор на Гас, детектор на истекување, вградена пумпа, CH4, C3H8, CO2, CO, CFC.

0 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH VFM200
Брзо инфо
(0)

Тестер за концентрации на VOC (испарливи органски соединенија) и формалдехид (CH2O или HCHO) во амбиент.

18.792 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.