Мерачи на гас во амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE CO-220
Брзо инфо
(0)
Мерач на Јаглерод Моноксид, CO, 1000 ppm
62.148 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-GD100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTG10CWT
Детектор на Гас, Propan, Butan
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH CO250
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 5000 ppm, -10 to 60 °C, 0 - 99.9 % Rh
31.733 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T6540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T6540
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 2000ppm, -30 to 80 °C, 5 - 95 % Rh
38.564 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T5540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T5540
Детектор на Гас, CO2, Ethernet, 2000ppm
29.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH CO240
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 9999 ppm, -10 to 50 °C, 0 - 90 % Rh
21.021 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 400GD
Брзо инфо
(0)
Мултифукционален Детектор на Гас, CH4, C3H8, H2, RM, Humidity, Temperature, Pressure, Dew Point, IR
Повеќе
Побарајте понуда...
COMET H6520
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H6520
Детектор на Гас, CO2, Температура, Влажност, Ethernet, 2000ppm, -30 to 80 °C, 0 - 100 % Rh
45.618 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH FG100
Брзо инфо
(0)

Детектор на Гас, Liquefied Natural Gas (LNG) и Liquefied Propane Gas (LPG) од 500 до 6500 PPM.

5.153 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.