Техничка Поддршка

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Техничката Поддршка во ЛОГИНГ Електроникс куќа на електрониката од 1997 година,

Како Логинг може да помогне во твојата работа, Вашето секојдневие? Прашање на кое посветено се трудиме да имаме одговор. Затоа од основањето во 1997 година па до денес, во нашето работење е вклучена за Вас, Специјализирана Техничка Поддршка за секој наш производ уште пред да направите избор. Потоа, поддршка во гарантниот и после гарантниот временски период за сите наши достапни 20000 производи во три основни области:

1. Индустриска и Телекомуникациска Мерна Опрема (мерење, анализа а потоа и најубавото, управување)
2. Електронски Компоненти, Алат, Кабли и Конектори
3. Мултимедија и Паметни Куќи (Smart Living)

   
   

   Ако, ви се познати овие ситуации:

• Ви треба совет за избор на производ?
• Имате дилема со новиот производ, ви треба консултација?
• Или, не знаете што ви треба ама некако ќе опишете?

Тогаш, од нашиот тим за техничка поддршка може да очекувате да Ви помогне со:
- бесплатна консултација;
- решенија од производи или комбинација од производи, а потоа изборот е Ваш;
- оптимизирано решение;
- совесна услуга.

Очекувајте од нас сега и во иднина, посветеност при: избор, квалитет, стручност, гаранција, друго.

Затоа, јавете се на: [email protected]; tel +389 (02) 3127 345/лок.2 или посетете не.


View Larger Map

Логинг Електроникс
Народен фронт бр. 19а/1/6, 1000 Скопје, Македонија+389 (02)  3127 345 +389 (02) 3244 705 [email protected]

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.