Станици за одлемување

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RND 560-00264
Брзо инфо
(0)

Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, 200 W, 500°C, RND

36.658 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2000D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053379699N
Професионална Станица за Одлемување, WR2000D, 300 W, 550°C, Weller
128.722 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053428399N
Станица за Лемење / Одлемување, WXD2010, 255 W, 550°C, Weller
110.585 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND 555-00003
Брзо инфо
(0)

SMD Станица на Топол Воздух, 555-00003, 300 W, 350°C, RND Lab

3.945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.