Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Станици на топол воздух

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: ZD-912
Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec
11.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-982/SRS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-982
Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec
13.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHA3000P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053334699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WHA 3000P, 600 W, 550°C, Weller
278.134 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8908/SRS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8908
SMD Станица на Топол Воздух, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec
5.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WAD101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053266699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
83.555 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WR2000A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053378699
Дигитална Станица на Топол Воздух, WR2000A,, 250 W, 550°C, Weller
122.559 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.