Комбинирани работни станици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WR3000M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053368699N
3 Канална Работна Станица, WR 3000M, 420 W, 550°C, Weller
264.047 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053380699
Двоканална Работна Станица, WR 2002, DSX80 / WP80, 300 W, 550°C, Weller
148.708 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053377699N
Двоканална Работна Станица, WR 2, 300 W, 550°C, Weller
115.251 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR3M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053366699N
3 Канална Работна Станица, WR 3M, 420 W, 550°C, Weller
188.945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053429399N
Двоканална Работна Станица, WXD 2020, 200 W, 450°C, Weller
134.709 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXR3031
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053502699N
3 Канална Работна Станица, WXR 3031, 600 W, 550°C, Weller
297.416 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON V2AP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0ICV203AP
Двоканална Работна Станица, i-CON VARIO 2AP, 200 W, 450°C, Ersa
119.934 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON V4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0ICV403A
4 Канална Работна Станица, i-CON VARIO 4A, 360 W, 550°C, Ersa
140.709 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-917/SDS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-917

Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, ZD-917, 140 W, 480°C, Puctec

17.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-8917/SDS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8917

Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, ZD-8917, 150 W, 480°C, Puctec

16.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA i-CON1V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 0IC1100V
Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, i-CON 1V, 80 W, 450°C, Ersa
41.460 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8915/DS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-8915

Дигитална Станица за Одлемување, ZD-8915, 90 W, 480°C, Puctec

10.150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR SL-916
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-916

Двоканална станица за лемење и одлемување со аналогна регулација на температурата.

27.039 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.