IR предзагревачи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WHP3000/600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053338699N
Инфрацрвен Грејна Подлога, WHP3000, 600 W, 400°C, Weller
134.709 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MS-MINIOVEN 05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HB00.0025

Инфрацрвена Грејна Подлога, MINIOVEN 05, 500 W, 250°C, Martin

218.635 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-HOTBEAM 04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HB00.0050

Инфрацрвена Грејна Подлога, HOTBEAM 04, 500 W, 250°C, Martin

98.773 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-HOTBEAM 05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HB00.0053

Инфрацрвена Грејна Подлога, HOTBEAM 05, 2000 W, 250°C, Martin

188.202 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-HOTPLATE 04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HB00.0041

Грејна Подлога, HOTPLATE 04, 700 W, 300°C, Martin

115.680 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.