Rework (BGA) станици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MS-REWORK10.6HXV
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DB00.1066

Rework станица, Лемење, Одлемување, Камера, 5300W.

2.352.158 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-REWORK10.6HV
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DB00.1065

Rework станица, Лемење, Одлемување, Камера, 3300W.

 

2.128.511 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-REWORK05.6 IX
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HA00.5000

Rework станица, Лемење, Одлемување, Камера, 2000W.

852.175 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-REWORK01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS01.1001

Станица за одлемување, топол воздух, 480W, Martin

272.293 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-REWORK01/HB05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS01.4003

Станица за одлемување, топол воздух, 480W, Martin

434.957 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MS-REWORK01/HB04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS01.4001

Станица за одлемување, топол воздух, 480W, Martin

337.014 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.