Прибор за лемење

Производи на страна:
Страна 3 од 10
TIN-WIXP2 100GR
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.35mm, 100gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
616 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-WIXP3 250GR
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.8mm, 250gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
2.218 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ALMIT-LFM48M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 827 325 50

Калај за Лемење, Безоловен,0.65mm, 500gr, 3.5%, Sn96.5/Ag3.5.

6.758 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALMIT-LFM48S/0.5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 803 330 50

Калај за Лемење, 0.5mm, 500 gr, Sn-3.0Ag-0.5Cu.

6.746 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-IND3 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN97AG3-0,70-100G
Калај за Лемење, 0.7 mm, 100 gr, Sn97/Ag3
795 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-IND1 250GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN97AG3-1,00-250G
Калај за Лемење, 1 mm, 250 gr, Sn97/Ag3
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ALMIT-LFM48S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 803 320 50
Калај за Лемење, 0.8 mm, 500 gr, Sn96.5/Ag3/Cu0.5
6.567 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-TUBE1
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 1mm, 17gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
160 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-WIXP1 100GR
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за лемење со Сребро, 1mm, 100gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ALMIT-SR37LF/100
Брзо инфо
(0)
Almit Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 0.3mm, 100gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
795 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BDL-DSTIPESD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSTIPESD
ESD Врв за Пумпа за Одлемување, Bondline
1.030 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SD1000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051301799N
Држач за Калај, Weller
4.965 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WBH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053316799
ESD Држач за Електронски Плочи, WBH2, Weller
37.446 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FIXPOINT SLDH01
Брзо инфо
(0)
Држач за Електронски Плочи, SLDH01, 360°, Fixpoint
1.355 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-11F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD-11F
Држач за Електронски Плочи, ZD-11F, Puctec
12.455 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.