Прибор за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 11
EDSYN LT-1
Брзо инфо
(0)
Активатор на Врвови
1.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WPB1
Алатка за Полирање на Врвови, WPB1, Weller
1.254 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51350099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051350099N
Компет за Чистење на Одлемувачи, 51350099, Weller
2.255 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST15 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 331036
Калај за Лемење, Шипка, 1 kg, Sn99/Cu1, Stannol
5.746 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TIND-WM 250NPB
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 0.75mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.492 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST2 250GR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 810117
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.662 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
3.081 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
3.154 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST14 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574401
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.3mm, 100gr, Sn99.3/Cu0.7
1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ALMIT-LFM48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 801 506 50

Almit Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 500gr, Sn: 96.5% / Ag:3% / Cu 0.5%

6.521 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-IND4 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN99CU1-0,70-100G
Калај за Лемење, 0.7 mm, 100 gr, Sn99.3/Cu0.7
590 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-IND4 250GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN99CU1-0,70-250G
Калај за Лемење, 0.7 mm, 250 gr, Sn99.3/Cu0.7
1.390 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIND-IND4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN99CU1-0,70-500G
Калај за Лемење, 0.7 mm, 500 gr, Sn99.3/Cu0.7
3.497 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-IND4 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN99CU1-0,70-1KG
Калај за Лемење, 0.7 mm, 1000 gr, Sn99.3/Cu0.7
4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.