Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 1 од 25
WEL.54412199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054412199
Адаптер, MT / LT
783 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.54441600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054441699
SMT Адаптер за WSP80, Weller
2.003 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.PT7/LT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058720787
Adapter, Врв за Лемење, PT7 / LT, Буре
926 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.51031199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051031199
Адаптер, Врв за Лемење, ET и PT Серии со LR21 и TCP-S Леткуми
480 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-07SU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051615099
Алатка за Гасен Леткум, Solder-Ejector, Pyropen, WEL.70-07SU
2.104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.51616099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WEL.51616099

Гас, Бутан, 75 ml

530 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND-PP KIT
Брзо инфо
(0)
Алат, Вакуум, SMD
278 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WLSK200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLSK200
Вакуум, Пенкало, за SMD
8.920 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.DS113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS 113
Врв за Oдлемување, DS 22, DS 80, DSV 80, 2,5 mm, 1,2 mm. 18 mm, Weller DS113
1.094 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL. DSH110/FU
Брзо инфо
(0)
Врв за Oдлемување, DS 22, DS 80, DSV 80, Weller DSH110/FU
308 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL. DSH114/FU
Брзо инфо
(0)
Врв за Oдлемување, DS 22, DS 80, DSV 80, Weller DSH114/FU
308 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.DS117
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051355099
Врв за Oдлемување, DS22, DS80, DSV80, 2.9 mm, 1.5 mm, 18 mm, WEL.DS117
1.094 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.DS116
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051351699
Врв за Oдлемување, DS22, DS80, DSV80, 2.7 mm, 1.2 mm, 24.5 mm, WEL.DS116
1.094 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.DX113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DX113
Врв за Oдлемување, DSX 80, DXV 80, 2.5 mm, 1.2 mm, 25 mm, WEL.DX113
816 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.DX114
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051314499
Врв за Oдлемување, DSX 80, DXV 80, 3.3 mm, 1.8 mm, 25 mm, WEL.DX114
816 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.