Леткум

ZD-920D
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PUCTEC
Код од Произв.: ZD-920D

Леткум, 30 W, Kit

1.540 ден
(вклучено ДДВ): 234,92 ден
Б.Исп.одЛагер
w

ZD-920D - Комплет алат за електроничари составен од 12 алатки.

 

Содржина на комплетот:

 • 30W леткум
 • Пумпа за одлемување
 • Клешта шпицангла
 • Клешта цвицангла
 • Фазомер
 • Шрафцигер
 • Држач за леткум
 • Мултиметар
 • Резервен врв за лемење
 • Калај за лемење
 • Резервен врв за вакуум пумпа
 • Гумица за врв од вакуум пумпа

 

** Хоби Програм!

Димензии 275х380х35 mm
Тежина 777 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.