Плетенка

CHEM-WIK S1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Плетенка за Одлемување, 0.8mm, 1.5m, Chemtronics
155 ден
(вклучено ДДВ): 23,64 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

WIK S1 - Ултра чиста (oxygen-free) бакарна плетенка која брзо и целосно го отстранува калајот од печатената плочка, без притоа да ги оштети елементите.

Должина 1,6 m
Ширина 0,8 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.