Држач за Телевизор

NE-LCD11/3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: TVSM5250BK

Држач за Екран, LCD, 40 kg, 49 - 75"

12.260 ден
(вклучено ДДВ): 1.870,17 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Овој држач за телевизор Nedis може да се пофали со елегантен и уметнички изглед, комбинирајќи го телевизорот во Вашиот животен простор. Овој држач за телевизори со модерен стил има закосено тело на столб, избалансирано со потпорна основа во форма на V. Изработен од мешавина на метал и алуминиум. Погоден за големи ТВ екрани од 49“ до 70“ и максимална тежина до 40 kg. Вграденото управување со кабли ги спречува неуредните кабли околу телевизорот и го одржува просторот чист.

Трите гумени влошки кои не се лизгаат се дизајнирани да ги заштитат Вашите подови од гребнатини. Комбинирајте го ова со фактот дека ваквиот облик претставува најстабилниот облик и дека овој држач има безбедносен ремен за телевизорот што го спречува паѓањето на телевизорот и на тој начин сте сигурни дека самиот држач, подот и ТВ екранот секогаш се заштитени и ја гарантираат безбедноста на децата.

Стативот се испорачува во делови и треба да се состави рачно, вклучениот прирачник и неговата функционалност за заклучување го олеснуваат составувањето на овој држач и може да уживате во вашите филмови, ТВ-серии или ТВ програми за 10 до 15 минути.

Важно е да се има предвид дека главата на овој држач за ТВ е фиксирана.

 

Карактеристики:

  • Погоден за ТВ со големини од 49" до 70"
  • Тестирана јачина - за поддршка на телевизори до 40 кг
  • Дизајн V-Base - обезбедува изглед со врвен квалитет
  • Заклучување - за брзо и лесно склопување
  • Управување со кабли - да се одржува сè организирано
  • Гумени подлоги - за спречување на лизгање и гребнатини на подот
  • Безбедносен ремен за ТВ - за да се обезбеди безбедност на децата
  • Димензиите на овој држач се 887 x 516 x 1345 mm
  • Погоден за интерфејси за монтирање VESA: 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 и 600x400
Големина на екран 49 - 70 ''
Максимална тежина 40 kg
Материјал
челик / алуминиум
VESA стандард
200x200
300x200
300x300
400x200
400x300
400x400
600x400
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.