Држач за Екран

NE-LCD12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: MMNVSA100BK

Држач за Екран, LCD, Адаптер, 13 - 27

590 ден
(вклучено ДДВ): 90 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Овој Nedis® сет за монитор ви овозможува иновативно решение за да монтирате монитор кој не е компактабилен со VESA стандардот на држач.

Адаптерот е дизајниран да одговара на држач со VESA 75 x 75 mm и 100 x 100 mm. Ги вклучува сите потребни завртки и друг хардвер за склопување.

Комплетот користи систем со четири краци за да се прилагоди на различните надворешни димензии на мониторите со рамен панел и безбедно да ги прицврсти на своето место.

Овој адаптер ги поддржува сите монитори со големина 13" - 27" и со дебелина помеѓу 26.5 mm и 65 mm. Ви овозможува да го наместите вашиот не-VESA монитор на скоро секој ергономски држач и да го прилагодите за да имате подобро видно поле.

 

Карактеристики:

  • Одговара на 13 до 27” не-VESA монитори, правејќи ги VESA компактабилни (75 x 75 - 100 x 100 mm)
  • Цврста конструкција - обезбедува носивост до 8 kg
  • Различни можности за монтирање за универзална употреба - одговара на монитори со различни големини и форми
  • Иновативниот систем со четири краци овозможува прилагодување на различни големини на рамни монитори
  • Вклучен е целиот потребен хардвер

 

Пакетот содржи:

  • 4x рака
  • 20x завртка
  • 8 x завртка
  • Клуч
  • Упатство за употреба
Материјал
пластика/метал
Боја
 црна
Максимална тежина 8 kg
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.