Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Држачи за проектор

Производи на страна:
Страна 1 од 1
TVS-PROJ/12
Брзо инфо
(0)
Држач за Проектор, 10 kg, 200 mm
1.790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-PM20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PJCM200BK
Држач за Проектор, 10 kg, 1000 mm
2.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TVS-PROJ/13
Брзо инфо
(0)
Држач за Проектор, 25 kg, Universal
2.465 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TVS-PROJ/14
Брзо инфо
(0)
Држач за Проектор, 13.5 kg, Universal
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TVS-1PROJEXT/S
Брзо инфо
(0)
Држач за Проектор, Extension, 30 - 50 cm
1.394 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-PM21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PJCM200GY
Држач за Проектор, 10 kg, 1000 mm
2.777 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-PM11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PJCM100GY
Држач за Проектор, 10 kg, 130 mm
925 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VLM-PM10
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: PJCM100BK
Држач за Проектор, 10 kg, 130 mm
1.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-PROJ01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PJWM200BK

Држач за Проектор, 15 kg, 607 mm

3.389 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.