Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

GU10

Производи на страна:
Страна 1 од 1
LAMP HOLD.GU10
Брзо инфо
(0)
Сијалица, 220 V, GU10-HOLD, POS, RACK
188 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E-GU10-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E-GU10-03
Сијалица, 220 V, GU10-N 11/60 W-WW, 8 Kh
114 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.