Светилка

RA-1003079
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Ranex
Код од Произв.: RA-1003079
Сијалица, Лед, Соларна, Ѕидна, 35 lm
1.478 ден
(вклучено ДДВ): 225,46 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Соларна LED светилка за монтирање на ѕид, со сензор за ноќ/ден.

 

Карактеристики:

 • Тип на сијалица: Соларна за на ѕид
 • Технологија: LED
 • Светлосен флукс: 35lm
 • Тежина: 461g
 • Не се регулира со потенциометар
 • Моќност: 0,5W
 • Спектар на светлина: 3m
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Температура на боја: 3000K
 • Боја: Сребрена
 • Светилка вклучена во пакетот
 • Сензор за движење: Не
 • Агол: 110°
 • IP заштита: IP44
 • Енергетска класа: А
 • Дијаметар: 89mm
 • Висина (H): 127mm
 • Ширина (W): 117mm
 • ИК заштита: IK5
Тип
LED
IP Заштита
IP44
Димензии 89x127x117 mm
Боја
 сребрена
Материјал
метал
Тежина 461 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.