Батерија за Полнење

VARTA-5706
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VARTA
Код од Произв.: VARTA-5716B
NiMh Батерија за Полнење, AA, 1.2 V, 2.6 Ah
295 ден
(вклучено ДДВ): 45 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Батерија за полнење 1V2 АА -R6 (NiMH) R2U.

 

Карактеристики:

  • Технологија: NiMH R2U
  • Модел: AA R6
  • Напон: 1,2V
  • Капацитет: 2600mAh
  • Дијаметар: 14,5mm
  • Должина: 50,5mm
  • Тежина: 30g
Капацитет 2.600 mAh
Напон 1,2 V
Технологија на батерија
NiMH
Тип на батерии
AA
Дијаметар 14,5 mm
Висина 50,5 mm
Тежина 30 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.