Пакети - Електроника

Производи на страна:
Страна 1 од 3
LEP-0298
Брзо инфо
(0)

Логинг Пакет, за проверка на инсталации и кабли со аналоген инструмент, тестер на парици, бланкерка, преносна торбица и метален куфер.

8.684 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0232
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, одговор на вашите потреби при тестирање на мрежни инсталации и оголување на кабли.

3.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0346
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, NiMh Батерија за Полнење 1.2 V, Полнач

1.282 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0417
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, True-RMS Дигитален Мултиметар, 40 W Леткум, 118 mm Прецизна Универзална Пинцета, Сунѓерче, Калај за Лемење 16 gr, 9V Varta Цинк Хлорид Батерија

2.993 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0416
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, True-RMS Дигитален Мултиметар, Трета Рака со Лупа, 118 mm Прецизна Универзална Пинцета, Сунѓерче, Калај за Лемење 16 gr, 9V Varta Цинк Хлорид Батерија

3.023 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0443
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Bluetooth Дигитална Вага, Паметен Уред- Црна Bluetooth Алка

648 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0429
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, Истерувач на Комарци 220 V, Светилка 12 V.

981 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0418
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, професионална кримп клешта за RJ конектори, со универзална алатка за оголување и сечење кабли и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

4.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0419
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со тестер на мрежни кабли за брза проверка и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.​

4.941 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0199
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со универзална алатка за оголување и сечење кабли и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

4.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0222
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со детекторот на напон ви гарантираат прецизна и безбедна работа.

5.856 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0220
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

4.901 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0221
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

7.889 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0219
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со мултиметарот за heavy-duty апликации и леткумот со голема моќност ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу....
15.604 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0338
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ ПАКЕТ, 40 W Зелена / Жолта Мини Бормашина, 24 W AC/DC Напојување

2.926 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.