Супресори

Производи на страна:
Страна 1 од 4
1.5KE130A.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 111 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE180A.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 154 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE250A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE250A
ТВС Диода, Унидирекционална, 214 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE300A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE300A-PNJ ROHS
ТВС Диода, Унидирекционална, 256 V, 1.5 kW, DO-201
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE150CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE150CA
ТВС Диода, Бидирекционална, 128 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE180C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE180CA-E3 ROHS
ТВС Диода, Бидирекционална, 146 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE24CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 20.5 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-6V4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-6V4
ТВС Диода, Унидирекционална, 6.4 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE10CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE10CA
ТВС Диода, Бидирекционална, 8.55 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-17B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-17B
ТВС Диода, Бидирекционална, 17.1 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE22C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE22C
ТВС Диода, Бидирекционална, 17.8 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE68
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE68
ТВС Диода, Унидирекционална, 55.1 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-23B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-23B
ТВС Диода, Бидирекционална, 23.1 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE350A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE350A_R2_10001 ROHS
ТВС Диода, Унидирекционална, 300 V, 1.5 kW, DO-201
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE39CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 33.3 V, 1.5 kW, DO-201
68 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.