IGBT

Производи на страна:
Страна 3 од 3
GT30F131
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GT30F131
Транзистор, IGBT, 600 V, 200 A, 140 W
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FGL40N120AN
Брзо инфо
(0)

Транзистор, IGBT, 1200 V, 64 A, 500 W

986 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGR48N60
Брзо инфо
(0)

Транзистор, IGBT, 600 V, 56 A, 125 W, TO-247

1.078 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IKP15N60
Брзо инфо
(0)

Транзистор, IGBT, 600 V, 30 A, 130 W

220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.