IGBT

Производи на страна:
Страна 2 од 3
IXGH 20N60A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGH20N60AU1
Транзистор, IGBT, 600 V, 40 A, 150 W
433 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGH1666
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 600 V, 60 A, 150 W
793 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IXGP35M35
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 350 V, 60 A, 190 W
443 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IXDP35N60B
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 600 V, 60 A, 250 W
1.396 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUP200E
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 1200 V, 3.6 A, 50 W
179 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRG4BC40U
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRG4BC40U
Транзистор, IGBT, 600 V, 40 A, 160 W
330 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRG4PC40U
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRG4PC40U
Транзистор, IGBT, 600 V, 40 A, 160 W
225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRG4PC50S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRG4PC50S
Транзистор, IGBT, 600 V, 70 A, 200 W
280 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGH 32N90B2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGH32N90B2D1
Транзистор, IGBT, 900 V, 64 A, 300 W
270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FGH60N60SFTU
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 600 V, 120 A, 378 W
550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IRG4PH40UD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRG4PH40UD
Транзистор, IGBT, 1200 V, 21 A, 160 W
290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HGTG40N60A4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HGTG40N60A4
Транзистор, IGBT, 600 V, 75 A, 625 W
490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GT50J325
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 600 V, 50 A, 240 W
2.025 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FGA15N120A
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 1200 V, 30 A, 186 W
225 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HGTG30N60A4
Брзо инфо
(0)
Транзистор, IGBT, 600 V, 75 A, 463 W
655 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.