Безбедност

Производи на страна:
Страна 3 од 4
SEC-LENS100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SEC-LENS100
Објектв, 3.5 - 8 mm, CCTV, Рачен
351 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEC-LENS30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SEC-LENS30
Објектв, 8.0 mm, CCTV, Фиксен
166 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-PIR70
Брзо инфо
(0)
Детектор на Движење, Плафон, Прилагодување на Време и Амбиентно Светло
903 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS35
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIROO20WT
Детектор на Движење, за Надвор, Прилагодување на Време и Амбиентно Светло, IP44
925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS36
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIRPI31WT
Детектор на Движење, Плафон, Прилагодување на Време и Амбиентно Светло
615 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS52
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIRPO32WT
Детектор на Движење, Прилагодување на Време и Амбиентно Светло, IP54
790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS19
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMMC10WT
Детектор на Движење, 85 dB
1.170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-PIR101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIRPI30WT
Детектор на Движење, Плафон, 360°, Прилагодување на Време и Амбиентно Светло
740 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS51
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AMLRMMW40WT
Детектор на Движење, 80 dB
665 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS34
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PIROO22WT
Детектор на Движење, за Надвор, Прилагодување на Време и Амбиентно Светло, IP44
925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EL-PIR105
Брзо инфо
(0)
Детектор на Дневна Светлина, 50 - 800 lux
405 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-APW30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMMW30WT
Детектор на Движење, Далечинско
1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN HAA40WN
Брзо инфо
(0)
Светилка, Светилка, 12 V, Бела
1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN HAA40RN
Брзо инфо
(0)
Светилка, Светилка, 12 V, Црвена
315 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN HAA40BN
Брзо инфо
(0)
Светилка, Светилка, 12 V, Сина
315 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.