Micro USB Кабел

VL-CABLE003
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CCGP60500BK05
Micro USB Кабел, Црн, v2.0, A-тип Машко / B-тип Micro Машко, 0.5 m
140 ден
(вклучено ДДВ): 21,36 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети

USB кабел v2.0 A-type машки / B-type micro машки конектори. Погоден е за повеќето мобилни и паметни телефони и таблет компјутери.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB A-type машки
  • Конектор Б: USB B-type micro машки
  • Верзија: v2.0
  • Должина: 0.5m
     
Конектори А
USB A-type
машко
Конектори Б
USB micro B-type
машко
Верзија на USB
v2.0
Должина 0,5 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.