USB Адаптер

CMP-ADAP905
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CCGP61902BU
USB 3 Адаптер, A Женско - A Женско
190 ден
(вклучено ДДВ): 28,98 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 USB адаптер v3.0 А-тип женски / USB А-тип женски.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB A-тип женски
  • Конектор Б: USB А-тип женски
  • Верзија: v3.0   
Конектори А
USB 3.0 A-type
женско
Конектори Б
USB 3.0 A-type
женско
Верзија на USB
v3.0
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.